Ασφαλτοστρώσεις Κουδουνίων
![](https://dimos-dramas.gr/wp-content/uploads/2017/11/DROMOS-3-Large.jpg)
Ο Δήμος Δράμας προέβη στην ασφαλτόστρωση δρόμου εντός της Τοπικής Κοινότητας Κουδουνίων, καθώς και στη συντήρηση και την ασφαλτόστρωση των δύο υφισταμένων γηπέδων μπάσκετ του οικισμού. Ο Δήμαρχος Δράμας, κ. Χριστόδουλος Μαμσάκος, δηλώνει ότι η δημοτική αρχή προσπαθεί να ενισχύσει και να αναβαθμίσει την ποιότητα ζωής των κατοίκων των χωριών της Δράμας με έργα που αγγίζουν την καθημερινότητα των συνδημοτών.
Από το Γραφείο Τύπου