Μουσικοχορευτική παράσταση “Από την Αγία Πετρούπολη με αγάπη”
![](https://dimos-dramas.gr/wp-content/uploads/2018/04/Drama_3-5-2018_Final_v2.jpg)
“Από την Αγία Πετρούπολη με αγάπη”
Ο Δήμος Δράμας και η Κυβέρνηση της Αγίας Πετρούπολης παρουσιάζουν το κρατικό παραδοσιακό συγκρότημα Μαρόσκα σε μία μοναδική μουσικοχορευτική παράσταση την Πέμπτη 3 Μαΐου 2018 στις 19:00 στο «Κοινωφελές ίδρυμα – Πνευματικό κέντρο Αιμίλιος Θεοχάρη Καλαϊτζίδης» στην Καλλίφυτο Δράμας.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.