ΚΑΟΔ – Παράδοση Τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο

Δευτέρα, 17 Ιουλίου 2017
ΚΑΟΔ - Παράδοση Τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο

Τη Δευτέρα 17-7-2017 ο ΚΑΟΔ (Καλαθοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος Δράμας) δια του Προέδρου του, κ. Άκη Γρηγοριάδη, και παρουσία του Δημάρχου Δράμας, κ. Χριστόδουλου Μαμσάκου, του Αντιδημάρχου επί θεμάτων Κοινωνικών Υπηρεσιών, κ Αριστείδη Μωυσιάδη, και μελών της Διοίκησης του ΚΑΟΔ, παρέδωσε στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Δράμας τα τρόφιμα που συγκεντρώθηκαν από τον φιλανθρωπικό αγώνα μπάσκετ παλαίμαχων μεταξύ των ομάδων του ΚΑΟΔ και της Εθνικής Ομάδας βετεράνων που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο «Δημήτρης Κραχτίδης» μετά τα εγκαίνια του Μπασκετικού Μουσείου του ΚΑΟΔ και τη βράβευση του Δραμινού μπασκετμπολίστα, κ. Μάνθου Κατσούλη.

Ο Δήμαρχος Δράμας ευχαριστεί τη Διοίκηση του ΚΑΟΔ για τη σπουδαία αυτή κοινωνική πράξη που επιβεβαιώνει την κοινωνική ευαισθησία του Σωματείου και εύχεται η αγαπημένη και ιστορική ομάδα του ΚΑΟΔ που κάνει υπερήφανους όλους τους Δραμινούς, να κατακτήσει κάθε κορυφή.