Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2018

Το Δίκτυο Κοινωνικής Αλληλεγγύης του Δήμου Δράμα έκοψε την καθιερωμένη πίτα και έκανε τον ετήσιο απολογισμό δράσεων της χρονιάς που πέρασε. Ήταν μια χρονιά γεμάτη δράσεις σε επίπεδο κοινωνικό και πολιτιστικό.
Ο Δήμαρχος Δράμας, κ. Χριστόδουλος Μαμσάκος, επισημαίνει ότι σε αυτές τις δύσκολες οικονομικά και κοινωνικά συγκυρίες η ενίσχυση των συνδημοτών με διάφορους τρόπους δίνει την ελπίδα για ένα καλύτερο μέλλον, ενώ συγχαίρει και τα μέλη του Δικτύου Κοινωνικής Αλληλεγγύης του Δήμου Δράμας, κ. Μωυσιάδη Αριστείδη, κ. Βασιλείου Όλγα, κ. Δάινα Χρύσα, κ. Μελισσινό Στέλιο και κ. Σκάρλιο Μηνά για την αμέριστη προσφορά τους.