Επιτροπή Διαβούλευσης
Αρχική Επιτροπή Διαβούλευσης
image_print

487/2019 απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου

Πρόεδρος ο Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Δράμας, κ. Χαραλαμπίδης Ανδρέας.

Η σύνθεση αυτής, έχει όπως  παρακάτω:

ΦΟΡΕΙΣ

  1. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ και αναπληρωτή του τον ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟ ΘΕΟΔΩΡΟ.
  2. ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΠΟΥΓΙΟΥΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ-ΔΑΝΙΗΛ και αναπληρωτή του τον ΣΚΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΟ.
  3. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ-ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ με εκπρόσωπο τον ΜΠΟΥΔΑΚΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και αναπληρωτή του τον ΑΙΝΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟ.
  4. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ & ΕΜΠΟΡΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΟΘΩΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗ και αναπληρωτή του τον ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΟΥΓΟΥΤΗ.
  5. Α.Σ. ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ VOLLEYBALL με εκπρόσωπο τον ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΚΑΠΠΑ και αναπληρωτή του τον ΚΑΡΑΪΣΑΡΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ
  6. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΒΡΙΤΩΝ ΔΡΑΜΑΣ ΄΄Ο ΕΒΡΟΣ΄΄ με εκπρόσωπο τον ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και αναπληρωτή του τον ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ.
  7. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΜΑΛΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ και αναπληρωτή του την ΖΑΓΓΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ.
  8. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ-ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ με εκπρόσωπο την ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και αναπληρωτή της τον ΧΡΗΣΤΟ ΠΑΤΣΙΟΛΑ
  9. ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΠΟΥΛΙΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ και αναπληρωτή του την ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ.
  10. ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗ και αναπληρωτή του τον ΣΤΕΛΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΝΟ.
  11. ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ & ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΚΟΥΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ και αναπληρωτή του την ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ.
  12. ΕΝΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΚΑΛΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟ και αναπληρωτή του τον ΤΖΑΜΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟ.
  13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ με εκπρόσωπο τον ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ και αναπληρωτή του τον ΛΑΜΠΡΟ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.
  14. ΕΝΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΓΚΕΡΤΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ και αναπληρωτή του την ΓΙΟΥΛΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ.
  15. ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΟΝΙΛΗ και αναπληρωτή της τον ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ.
  16. ΛΕΣΧΗ ΕΦΕΔΡΩΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΜΑΤΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και αναπληρωτή του τον ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΛΑΖΑΡΟ.
  17. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ με εκπρόσωπο τον ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ και αναπληρωτή του την ΑΜΑΛΙΑ ΦΙΛΙΑΔΟΥ.
  18. ΕΝΩΣΗ ΚΥΡΙΩΝ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΠΙΤΙ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ με εκπρόσωπο την ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΑΛΙΚΗ και αναπληρώτριά της την ΚΕΛΑΪΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ.
  19. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Α΄ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΙΛΙΩ και αναπληρώτριά της την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.
  20. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ με εκπρόσωπο τον ΑΡΤΕΜΙΑΔΗ ΛΑΖΑΡΟ και αναπληρωτή του τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΣΙΠΟ.
  21. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΙΝΟΣΤΟΥΝΤΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ με εκπρόσωπο τον ΣΑΚΟΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ και αναπληρωτή του την ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ.
  22. ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΙΑΤΡΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ και αναπληρώτριά της την ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΛΓΑ.
  23. ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΄΄ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΕΛΕΗΜΩΝ΄΄ με εκπρόσωπο την ΤΣΑΝΑ ΜΑΡΙΑ και αναπληρώτριά της την ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ.
  24. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ Ν. ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΒΡΑΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ και αναπληρώτριά της την ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ.
  25. ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ με εκπρόσωπο την ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ ΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ και αναπληρώτριά της την ΒΟΥΡΝΙΑ ΣΜΑΡΩ.
  26. ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΄΄Η ΑΡΤΕΜΙΣ΄΄ με εκπρόσωπο τον ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και αναπληρωτή του τον ΨΩΜΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟ.
  27. ΕΞΩΡΑΪΣΤΙΚΟΣ –ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και αναπληρώτριά της την ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.
  28. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΟ και αναπληρωτή του τον ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛ.
  29. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΚΙΜΩΝΑ ΤΣΑΠΡΑΣΙΔΗ και αναπληρωτή του τον ΖΩΝΚΕ ΓΕΩΡΓΙΟ.
  30. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ με εκπρόσωπο τον ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ και αναπληρωτή του την ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ.
  31. ΑΟΔ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και αναπληρωτή του τον ΦΡΟΥΣΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ.
  32. ΑΔΕΔΥ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και αναπληρωτή του την ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
  33. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΩΝ με εκπρόσωπο την ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΜΠΑΝΑ και αναπληρώτριά της την ΓΚΑΜΩΤΣΟΥ ΔΟΜΝΑ.
  34. ΕΛΜΕ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΕΥΜΟΙΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ και αναπληρωτή του τον ΣΕΝΔΡΟ ΓΕΩΡΓΙΟ.
  35. ΘΡΑΚΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΠΑΣΧΑΛΗ και αναπληρωτή του την ΜΕΚΙΚΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ.
  36. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΄΄ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ΄΄ με εκπρόσωπο τον ΜΥΣΤΑΚΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ και αναπληρωτή του τον ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ.
  37. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗ ΔΗΜ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ- ΥΔΡΕΥΣΗΣ με εκπρόσωπο την ΦΙΛΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ και αναπληρωτή της τον ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΗ.
  38. ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΝ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΣΑΒΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και αναπληρωτή του τον ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΟ.
  39. ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο την ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΛΓΑ και αναπληρωτή της τον ΜΠΟΥΓΑ ΘΕΟΔΩΡΟ
  40. ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΡΑΜΑΣ με εκπρόσωπο τον ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΟ και αναπληρωτή του τον ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ.
  41. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ (ΠΟΜΙΔΑ) με εκπρόσωπο τον ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ και αναπληρωτή του τον ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ

ΔΗΜΟΤΕΣ

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΓΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΞΗΡΟΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΚΡΟΥΣΟΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
11. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
12. ΜΠΟΥΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΝΗ
13. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14. ΡΑΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Η θητεία της ως άνω δημοτικής επιτροπής διαβούλευσης ταυτίζεται με αυτήν της δημοτικής αρχής
Η συμμετοχή στην επιτροπή είναι εθελοντική και άμισθη

 

Παλιότερες Προσκλήσεις-Αποφάσεις Επιτροπή Διαβούλευσης