Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Δήμου Δράμας

Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019
Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Δήμου Δράμας

Ο Δήμος Δράμας καλεί όσους αγαπούν το μπάσκετ να δημιουργήσουν τη δίκη τους ομάδα αποτελούμενη από 10-20 άτομα και να δηλώσουν συμμετοχή στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ, που θα διοργανωθεί για πρώτη φορά  φέτος στη Δράμα. Οι ομάδες θα πρέπει να αποτελούνται από εργαζόμενους στον ίδιο εργασιακό φορέα (υπηρεσίες δημοσίου, ΟΤΑ, Σώματα Ασφάλειας, Αγροτικούς Συλλόγους, Εμπορικούς Συλλόγους, Επιστημονικούς Συλλόγους, Ιδιωτικές Εταιρείες, Επαγγελματικούς Κλάδους, Εργατικά Κέντρα, Εργατικούς Συλλόγους, Εργατικά Σωματεία κλπ.)

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής η κάθε ομάδα μέχρι την Παρασκευή 1 Νοεμβρίου μπορεί να εκδηλώσει ενδιαφέρον στο Παλιό Δημαρχείο στο 2ο όροφο  στο γραφείο της Αντιδημάρχου Παιδείας και Αθλητισμού κ. Αναστασία Τόλιου ,στα τηλέφωνα: 25210 27415 και στο mail: atoli@dimosdramas.gr, καθώς επίσης και στους Υπεύθυνους της διοργάνωσης: Ραδή Θεοδωρίδη, 6932628621και  Αλέξανδρο Ράδο,6947661195. Η δήλωση συμμετοχής δεν είναι δεσμευτική απλά θα βοηθήσει να γνωρίζει η επιτροπή διεξαγωγής των αγώνων τον αριθμό των ομάδων, για να προχωρήσει στην προκήρυξη του νέου πρωταθλήματος και να διασφαλιστεί η αρτιότερη οργάνωση με όσο το δυνατόν περισσότερες ομάδες.